Kalendarz zajęć

Pamiętaj, by ZAWSZE zapisywać się na zajęcia przed wejściem na salę.

Zajęcia zarezerwowane, lecz nie wykorzystane NIE WLICZAJĄ się do Twojego karnetu.

W celu łatwiejszego odszukania wybranych zajęć skorzystaj z filtrów.

Rezerwacji na zajęcia możesz również dokonywać za pomocą APLIKACJI

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00          
45 min

Kids Krav Maga (3-5)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

 
10:45          
45 min

Young Krav Maga (6-9)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

 
11:00          
60 min

Kettlebells

Grzegorz P.

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Cross

 
11:30          
45 min

Junior Krav Maga (10-13)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

 
12:15          
45 min

Junior+Teenagers (10-17)

Adam S

GLIWICE

 
60 min

Teenagers Krav Maga (14-17)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

13:00          
45 min

Kids+Young (3-9)

GLIWICE

 
13:15          
60 min

Women Krav Maga

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

 
17:00
45 min

Kids Krav Maga (3-5)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

45 min

Kids Krav Maga (3-5)

Arek

BYTOM

45 min

Kids Krav Maga (3-5)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

45 min

Kids Krav Maga (3-5)

Konrad

BYTOM

     
17:15  
45 min

Kids+Young+Junior+Teen Krav Maga (3-17)

Kadra NA MAXA

ZAWIERCIE

45 min

Kids+Young (3-9)

Ruda

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

45 min

Kids+Young+Junior+Teen Krav Maga (3-17)

Kadra NA MAXA

ZAWIERCIE

     
17:30  
60 min

Kettlebells

Adam W

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Cross

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Kettlebells

Adam W

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Cross

ZASTĘPSTWO

     
17:45
45 min

Kids+Young (3-9)

Jaro

DĄBROWA GÓRNICZA

ZASTĘPSTWO

45 min

Young Krav Maga (6-9)

Arek

BYTOM

45 min

Young Krav Maga (6-9)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

45 min

Junior+Teenagers (10-17)

Marcin R

DĄBROWA GÓRNICZA

     
45 min

Young Krav Maga (6-9)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

   
45 min

Young Krav Maga (6-9)

Konrad

BYTOM

18:00
45 min

Kids+Young+Junior+Teen Krav Maga (3-17)

Kadra NA MAXA

RUDA ŚLĄSKA

90 min

Krav Maga P1-E1

Jaro

ZAWIERCIE

ZASTĘPSTWO

45 min

Junior+Teenagers (10-17)

Adam S

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Gary

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

60 min

Flexible Steel - Power & Mobility

Gary

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Cross

ZASTĘPSTWO

   
75 min

Krav Maga P1-E1

Paweł W

RYBNIK

75 min

Krav Maga P1-E1

RACIBÓRZ

45 min

Kids+Young+Junior+Teen Krav Maga (3-17)

Kadra NA MAXA

RUDA ŚLĄSKA

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Adam S

ZAWIERCIE

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Adam S

BYTOM

75 min

Krav Maga P3-E1

Gary

BYTOM

75 min

Krav Maga P3-E1

Adam S

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Jaro

RYBNIK

ZASTĘPSTWO

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Jaro

RACIBÓRZ

ZASTĘPSTWO

 
18:30
45 min

Junior Krav Maga (10-13)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

 
45 min

Junior Krav Maga (10-13)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Marcin R

DĄBROWA GÓRNICZA

     
75 min

Krav Maga P1-E1

Jaro

DĄBROWA GÓRNICZA

ZASTĘPSTWO

   
90 min

Krav Maga P3-E1

Arek

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

18:45
90 min

Krav Maga P1-E1

Adam S

RUDA ŚLĄSKA

45 min

Junior Krav Maga (10-13)

Arek

BYTOM

90 min

Krav Maga P1-P2

Adam S

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

45 min

Junior Krav Maga (10-13)

Konrad

BYTOM

     
   
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Arek

RUDA ŚLĄSKA

ZASTĘPSTWO

 
19:00        
60 min

Street Boxing

Gary

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

ZASTĘPSTWO

   
19:15
75 min

Krav Maga P1-P2

Gary

BYTOM

75 min

Krav Maga P1-P2

Adam S

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

75 min

Krav Maga P1-E1

Jaro

RYBNIK

ZASTĘPSTWO

90 min

Krav Maga P1-E1

Adam S

ZAWIERCIE

75 min

Krav Maga P1-P2

Adam S

BYTOM

   
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Paweł W

RYBNIK

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Mateusz

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

60 min

Teenagers Krav Maga (14-17)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

75 min

Krav Maga P1-E1

Jaro

RACIBÓRZ

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Teenagers Krav Maga (14-17)

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

75 min

Krav Maga Poczatkujący

RACIBÓRZ

 
75 min

Krav Maga P1-P2

Gary

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

   
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Adam W

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

19:30  
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Jaro

ZAWIERCIE

ZASTĘPSTWO

 
45 min

Teenagers Krav Maga (14-17)

Konrad

BYTOM

     
45 min

Teenagers Krav Maga (14-17)

Arek

BYTOM

 
19:45
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Jaro

DĄBROWA GÓRNICZA

ZASTĘPSTWO

   
75 min

Krav Maga P1-E1

Marcin R

DĄBROWA GÓRNICZA

     
20:00
90 min

Krav Maga P1-P2

Arek

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Dawid

CZĘSTOCHOWA

90 min

Krav Maga P1-E1

Arek

RUDA ŚLĄSKA

ZASTĘPSTWO

75 min

Krav Maga Poczatkujący

Dawid

CZĘSTOCHOWA

     
20:15
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Adam S

RUDA ŚLĄSKA

 
90 min

Krav Maga P3-E1

Adam S

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

       
 
60 min

Women Krav Maga

Dawid

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

20:30
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Gary

BYTOM

60 min

Kettlebells

Adam W

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Kettlebells

Adam W

GLIWICE

ZASTĘPSTWO

75 min

Krav Maga P3-E1

Adam S

BYTOM

   
 
60 min

Kettlebells

Michał M

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Cross

60 min

Kettlebells

Michał M

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Cross

 
75 min

Krav Maga Poczatkujący

Adam S

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

75 min

Krav Maga P3-E1

Gary

TARNOWSKIE GÓRY - Strefa Walki

← →

W kalendarzu zawsze umieszczona jest wyraźna informacja jaki instruktor prowadzi dane zajęcia.
Jednym kliknięciem możesz sprawdzić zajęcia swojego ulubionego instruktora i uczestniczyć w jego zajęciach.
W przypadku zmian instruktorów będziemy starać się informować Was na bieżąco.
Czasem w wyniku zdarzeń losowych może dojść do zmiany bez wcześniejszej informacji.